Aktualności

Ochrona Danych Osobowych - RODO

Pełna treść powiadomienia do pobrania.

Informacja dotycząca Ochrony Danych

Za pomocą niniejszego powiadomienia chcielibyśmy poinformować Państwa o tym jak i w jakich celach

Ośrodek w Sianożętach - sezon 2018

Miło nam poinformować, iż z dniem 27 kwietnia rozpocznie się sezon 2018 w ośrodku wczasowym firmy BUTRANS. Ośrodek znajduje się w Sianożętach, niewielkiej nadmorskiej miejscowości położonej ok. 2 km na zachód od Ustronia Morskiego.

Informacje na temat rezerwacji noclegów oraz aktualny cennik dostępne na stronie: http://www.butrans.com.pl/sianozety/

PROJEKT UE - wybór oferty

W związku z realizacją projektu pn. „Wzrost konkurencyjności firmy BUTRANS poprzez wdrożenie wibrującej maszyny produkcyjnej celem świadczenia nowych i udoskonalonych usług.” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.5., Poddziałanie 1.5.2., BUTRANS-POZNAŃ MATERIAŁY BUDOWLANE Sp. z o.o. dokonała porównania ofert zgodnie z zasadą konkurencyjności w trybie zapytania ofertowego o szacowanej wartości powyżej 209 000,00 EUR netto na zakup następujących elementów projektu:

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/2016

Zakładka "Pobierz" ► Projekt UE

PŁYNNY JASTRYCH ANHYDRYTOWY AlphaFloor C25 F5

anhydryt

INNOWACYJNA WYLEWKA ANHYDRYTOWA NIE WYMAGAJĄCA SZLIFOWANIA

POLECANE PRODUKTY - Kostka brukowa Libet PICCOLA


Kostka brukowa Piccola doskonale sprawdza się jako powierzchnia chodników i krętych alejek. Dostępny w sześciu kolorach system składa się z pięciu trapezów, których niewielkie rozmiary pozwalają bez trudu komponować skomplikowane wzory - fantazyjne łuki, elipsy i okręgi.

BUTRANS obsługuje prestiżowe budowy..

Poznańska Firma "BUTRANS" obsługuje wiele prestiżowych budów na terenie Poznania i okolic, zaopatrując je w specjalistyczne betony towarowe oraz materiały budowlane.

Jedną z takich budów jest budowa "Biedronki" należącej do sieci Jeronimo-Martens. Obiekt budowany przy ul. Polanka (koło Policji) będzie dysponował podziemnym parkingiem dla swoich klientów, a nad samym sklepem (wielkopowierzchniowym) zbudowana bedzie II piętrowa kondygnacja biurowa.

POIG