O Firmie

Wersja do wydrukuSend to friendWersja PDF

Hurtownia materiałów budowlanych PFirma działa na rynku od 1974 r. Początkowo świadczyła usługi transportowe na rzecz Kombinatu Budownictwa Centrum. Obecnie posiada własny zakład produkcyjny materiałów budowlanych oraz znajdującą się przy nim hurtownię, w której oprócz własnych wyrobów sprzedaje towary innych producentów.

Firma specjalizuje się w produkcji betonu towarowego, pianobetonu, jastrychu anhydrytowego, prefabrykatów betonowych i żelbetonowych dla komunikacji, energetyki, budownictwa hydrotechnicznego i ogólnego oraz nietypowych elementów żelbetowych produkowanych na indywidualne zamówienie klienta zgodnie z dostarczonymi projektami technicznymi.

Szeroki asortyment oferowanych produktów oraz rozbudowana baza sprzętowo-transportowa (m.in.: ładowarki, betoniarki, wywrotki, samochody ciężarowe wyposażone w dźwigi HDS) umożliwiają firmie kompleksową obsługę większości inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz użyteczności publicznej.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, instytucji jak i do osób prywatnych. Realizujemy dostawy na terenie całego kraju.

     
POIG